איכות וטריות ללא פשרות


 

אודותינו

  בשוק המזון וההסעדה התחרותי, רק העסקים הטובים ביותר שורדים. מבחן הזמן הוא הקובע, ואותו עברנו בהצטיינות. מאז שנת 1986 התמדנו באיכות, נקיון ושירות - מילות המפתח של כל עסק שמכבד את עצמו ואת לקוחותיו. אנו מהחלוצים בראשון לציון, ובמשך השנים גדלנו עם הלקוחות שלנו, וצברנו חוג גדול של קבועים שהם כמו משפחה: יודעים למה לצפות ומה אנחנו מספקים.

  שושי מ.<span></span>

  כבר שנים שאני מגיעה למעדניה פעם בשבוע, ולרוב בימי שישי! אני מזמינה את הסלטים שבעלי אוהב לארוחה המשפחתית, ובשנה האחרונה לוקחת גם נקניקים בכל פעם שהבנים מגיעים מהצבא (הם חוטפים מהמקרר, גם בלי להכניס לתוך באגט)... אני מפנקת אותם באוכל טעים וטרי, ומתפנה לטפל גם בעצמי לפני שבת.

  שושי מ.

  אצלנו שומרים על הרמה ללא פשרות: בנקיון. בטריות. בטעמים. באסתטיקה. בצורת ההגשה. ובשירות. וגם הצוות שלנו הוא חלק מהמשפחה: אנו מקפידים להעסיק עובדים בעלי תודעת שירות ויחס משפחתי למעדניה וללקוחות.

  בתחילת 2014 שיפצנו והגדלנו את שטח המעדנייה פי שלוש על-מנת להעצים את חווית הקנייה שלכם. כיום הלקוחות שלנו יכולים לסרוק את מגשי האוכל המבושל, מקררי הסלטים, הגבינות והנקניקים, החמוצים ומקררי הקפואים בנוחות מירבית. המעדנייה מרווחת ונעים לשהות בה והמעדנים פרוסים בתצוגה מרשימה כדי שכל לקוח יתאפשר הזמן לבחון מהתפריט העשיר.